Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Estetik Diş Hekimi Nişantaşı

GÜZEL DİŞLER, İÇTEN BİR GÜLÜŞ…

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ’NDE GÜZEL BİR GÜLÜŞ İÇİN NELER YAPILIYOR?

Sararmış, kırık, çapraşık ya da eksik dişten dolayı gülüşünüzü sakladığınız oldu mu? Estetik diş hekimi Nişantaşı, tüm diş tedavisi uygulamalarını gülüşünüzü güzelleştirmek ve sizi gülüşüne güvenen biri yapmak için bir araya getiriyor.

Dudağınızın seviyesi, dişinizin boyu, diş etlerinizin seviyesi, dişinizin rengi, dişinizdeki çapraşıklıklar gülüşünüzü etkileyebilir. Gülme sırasında kendinizi rahat hissetmeniz, elinizle ağzınızı kapatma ihtiyacı hissetmemeniz önemlidir. Gülüş tasarımı ve estetik diş hekimliği işte bu noktada devreye girer.

Sanatın ve hekimliğin birleştiği estetik diş hekimi Nişantaşı’nda pek çok uygulama mevcut. Bu kapsamda ışıklı beyaz dolgular, porselen dolgular (inley-onley), diş beyazlatma yöntemleri (bleaching), estetik kaplamalar ve lamina uygulamalarından faydalanılarak yüz hatlarınıza özel gülüşler tasarlanır.

Lamina (yaprak porselen) uygulamalarından faydalanılarak mevcut dişler korunup dişin yüzeyi hiç aşındırılmadan ya da çok az aşındırılarak yaprak porselenler ince bir tabaka halinde dişe yerleştirilir. Zirkonyum kaplamalar, günümüzde oldukça yaygın olup, dayanaklılık ve doğal görünüm açısından sıklıkla tercih edilmektedir.

Pembe estetik uygulamaları diş etleri çok fazla görünen kişiler içindir. Bu uygulamada lazer işlemi ile kişilerin diş etleri yukarı doğru çekilir. ebilir. Uygulama sonrasında uzun görünen diş etleri kısalıp dişlerin uzunluk mesafesi artmış olur ve böylece kişiler daha estetik bir gülümsemeye kavuşmuş olur.

Beyazlatma (bleaching) uygulamalarında ise, profesyonel diş temizliği sonrasında bir saatlik işlem ile dişlerin rengi iki ya da üç ton beyazlatılır.

Tüm estetik uygulamalarında amaç kişiye yakışanı bulmaktır. Nişantaşı’nda bulunan Engin Aksoy Alman Diş Kliniği size yakışan, sağlıklı ve estetik gülüşleri tasarlamaktan mutluluk duyar.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.