Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, diş hekimliğinin farklı branşlarını bir araya getirerek, sağlıklı ve estetik gülüşler tasarlamayı amaçlar. Hekimlik ve sanatın birleştiği bu tedavi yönteminde ışıklı beyaz dolgular, porselen dolgular (inley-onley), fiber uygulamalar, diş beyazlatma yöntemleri (bleaching), hassasiyet gidericiler, lazer teknolojisi ve lamina uygulamalardan faydalanılarak yüz hatlarınıza özel gülüşler tasarlanır.

Lamina kaplama (porselen lamina) uygulamalarında, mevcut dişler korunarak, dişin yüzeyi aşındırılır ve yaprak porselenler ince bir tabaka halinde dişe yerleştirilir. Zirkonyum kaplamalar, günümüzde oldukça yaygın olup, dayanaklılık ve doğal görünüm açısından sıklıkla tercih edilmektedir.

Pembe estetik uygulamalarında, diş etleri çok fazla görünen kişiler, yaklaşık 15 dakika süren bir lazer uygulama ile diş etlerini yukarı doğru çektirebilirler. Pembe estetik sonrasında sonrasında uzun görünen diş etleri kısalıp dişlerin uzunluk mesafesi artmış olur ve böylece kişiler daha estetik bir gülümsemeye kavuşur.

Beyazlatma (bleaching) uygulamalarında ise, profesyonel diş temizliği sonrasında bir saatlik bir işlem ile dişlerin rengi iki ya da üç ton beyazlatılır.

Estetik diş hekimliğinin kişiye sağlıklı bir gülüş kendine güven ve daha rahat olmayı amaçlar.  Ayrıntılı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için lütfen kliniğimiz ile iletişime geçin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.