Ekibimiz

 • Dr. Engin Aksoy
  Diş Hekimi
  Dr. Engin Aksoy
  Diş Hekimi

  Engin Aksoy Alman Diş Kliniği‘ne gücünü veren Dr. Engin Aksoy, Almanya’nın prestijli diş hekimliği fakültelerinden Universitaet Ulm’den mezun olmuş ve yüksek öğrenim derecesini Steinbeis University’de oral implantoloji üzerine tamamlamıştır. Alanında, Türkiye’nin sayılı diş hekimlerinden biri olan Dr. Engin Aksoy, dünyanın dört bir yanından gelen hastalarını sağlıkla gülümsetir.

  Daha Fazla Bilgi

 • Dt. Can Çolpan
  Diş Hekimi
  Dt. Can Çolpan
  Diş Hekimi

  İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2020 yılında mezun olan Diş Hekimi Dt. Can Çolpan, eğitimi sırasında İspanya’da da bulundu ve tecrübelerine Universidad de Ovideo’da teorik ve pratik eğitimini de kattı. Öğrenimi süresince pek çok kurs ve kongreye de katılan Diş Hekimi Dt. Can Çolpan, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca dillerini konuşabilmektedir.

 • Zülal Gökçe
  Yönetici Asistanı
  Zülal Gökçe
  Yönetici Asistanı

  2012 yılından bu yana Dr. Engin Aksoy’un asistanlığını yapan Zülal Gökçe, Bülent Ecevit Üniversitesi İşletme fakültesi mezunu olup iyi derecede İngilizce konuşabilmektedir.

 • Aslıhan Yıldırım
  (Partner) – Ortodontist
  Aslıhan Yıldırım
  (Partner) – Ortodontist

  İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2007 yılında mezun olan Dr. Aslıhan Yıldırım Türkmen, aynı yıl İÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimine başlamıştır. 2013 yılında “Clear Aligner Apareyinin Etkinliğinin Belirlenmesi” adlı tezi ile doktora eğitimini tamamlayan Aslıhan Yıldırım Türkmen, yurt içi ve yurt dışında düzenlenen pek çok bilimsel kongrede konuşmacı ve katılımcı olarak yer almıştır. Türkmen, Engin Aksoy Alman Diş Kliniği’nde ortodonti tedavilerini başarıyla sürdürmektedir.

 • Özcan Yıldırım
  (Partner) Diş Teknisyeni
  Özcan Yıldırım
  (Partner) Diş Teknisyeni

  İstanbul Üniversitesi Diş Teknisyenliği Bölümü’nden 1988 yılında mezun olan Özcan Yıldırım, 1993 yılından itibaren mesleğini Avusturya’da sürdürmeye karar verdi. 2004 yılına kadar kaldığı Avusturya’da önemli diş kliniklerinde görev almanın yanı sıra pek çok bilimsel çalışma ve kursa da katılan Yıldırım, 2004 yılında Türkiye’ye dönerek kendi diş laboratuvarı “Artifex”i kurdu. Pek çok firmaya danışmanlık hizmeti veren Özcan Yıldırım, estetik kaplama ve implant üstü protez alanlarında Engin Aksoy Alman Diş Kliniği’ne de hizmet vermektedir.

 • Öznur Şakak
  Dental Asistan
  Öznur Şakak
  Dental Asistan

  Öznur Çalışkan, 2012 yılından itibaren Engin Aksoy Alman Diş Kliniği’nde dental asistan olarak çalışmaktadır.

 • Dilek Yılmaz
  Dental Asistan
  Dilek Yılmaz
  Dental Asistan

  Dilek Yılmaz, 2014 yılından itibaren ekibimizde dental asistan olarak görev yapmaktadır.

 • Seda Çevik
  Dental Asistan
  Seda Çevik
  Dental Asistan

  Seda Çevik, 2018 yılından itibaren Engin Aksoy Alman Diş Kliniği’nde dental asistan olarak çalışmaktadır.

 • Sare Köse
  Dental Asistan
  Sare Köse
  Dental Asistan

  Sare Köse, İstanbul Medipol Üniversitesi Ameliyathane hizmetleri mezunu olup kliniğimizde dental asistan olarak görev almaktadır.

 • Murat Çalışkan
  Diş Teknisyeni
  Murat Çalışkan
  Diş Teknisyeni

  2002 yılında Kadıköy İrfan Akça Mesleki Eğitim Merkezi Diş Protez ve Teknisyenliği Bölümü’nü bitiren Murat Çalışkan, çeşitli diş kliniklerinde görev almıştır. Çalışkan, 2013 yılından bu yana Engin Aksoy Alman Diş Kliniği’nde Diş Teknisyeni olarak çalışmaktadır.

Hemen ara