Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nişantaşı Diş Hekimi

Engin Aksoy Alman Diş Kliniği

Engin Aksoy Alman Diş Kliniği, İstanbul’un Nişantaşı semtinde 17 Mayıs 2012’den bu yana dünyanın dört bir yanından gelen hastalarına hizmet vermektedir.

ULUSLARARASI EĞİTİM VE DENEYİM

Gücünü Dr. Engin Aksoy’un uluslararası eğitimi ve deneyimli kadrosundan alan Engin Aksoy Alman Diş Kliniği konusunda uzman ekibi ve kullandığı teknolojiyle hastalarına yenilikçi, samimi ve kaliteli hizmeti sunmayı hedefler.

Dijital volumetrik röntgen, lazer, diş laboratuvarı gibi hizmetleri bünyesinde barındıran Engin Aksoy Alman Diş Kliniği butik hizmet anlayışına yeni bir soluk getirerek hastalarına kısa sürede dünya standardında kusursuz ve mükemmel tedavi hizmeti veriyor.

Ağız ve Diş bakımının her zaman ön planda tutulduğu Engin Aksoy Alman Diş Kliniği’nde Diş Estetik Diş Hekimliği, Implant, Lazer Diş Tedavisi, Gülüş Tasarımı, Ortodonti, Diş Protezi, Beyazlatma, Profesyonel Diş Temizleme, Endodonti, Çene Cerrahisi, Periodontoloji ( Diş Eti Hastalıkları) alanlarında tedaviler gerçekleştiriliyor.

Engin Aksoy Alman Diş Kliniği’nde tedaviye başlamadan yapılan ön görüşmelerde hastanın durumu ve isteklerine göre tedavi planı oluşturularak yine hastanın tedavi süreci hakkında şeffaf bilgiye ulaşması amaçlanıyor. Bu ilk görüşme yaklaşık bir saat sürüyor.

DİŞ TEDAVİSİNDEN KORKMANIZA GEREK YOK!

Acılı ve ağrılı diş tedavilerinin reddedildiği Engin Aksoy Alman Diş Kliniği’nde son teknolojinin yanı sıra hastanın minimum düzeyde etkilendiği diş tedavileri planlanmaktadır. Bu amaçla her ayrıntının düşünüldüğü klinikte hastalar diş tedavilerini olabilecek en konforlu süreçte tamamlayabilmektedir. Hastalar tedavi sürecince özel kulaklıklarıyla arzu ettiği müziği dinleyebilir ya da dişçi koltuğuna entegre ekranlarda sevdiği filmleri izleyebilmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.