1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Testimonials

Testimonials

Serhan Ünver

Diş temizleme operasyonu için Engin Aksoy Diş Kliniği’ni ziyaret ettim. Aksoy Bey, klinikte yaptığım röntgen sonuçlarımı kontrol ederek sürecine başladı. Tıbbi geçmişimi inceledikten sonra tedaviye başladı. İki seanstan sonra dişlerim daha önce hiç kullanılmadığı kadar yepyeni oldu. Kusursuz diş hizmetiniz için teşekkür ederiz.

Hüseyin Çelik

Toplamda 4 implant yapıldı ve 28 yıl sonra nihayet gülümsememi geri kazandım. Dr. Aksoy’u tanımak harika bir duygu. Tüm çabalarınız için teşekkür ederim Dr. Aksoy.

Andrew Stenner

Tüm personel çok profesyonel ve nazikti. Dr. Aksoy’u çok sakinleştirici buldum, bu tıbbi veya diş ortamlarında sinirlenenler için çok faydalı.
Dil engeli ile karşılaşmayacağınız için burayı yabancılar için de tavsiye ederim.

Emre Arman

Diş temizliği için Engin Aksoy Diş Kliniği’ni ziyaret ettim. Bir hasta olarak harika bir deneyimdi. Klinik süper temizdi ve iyi dekore edilmişti. Tüm personel, profesyonelliklerinin yanında çok nazikti.
Diş hekimi Can Çolpan benimle ilgilendi. Çok kibardı ve işini çok nazik bir şekilde yaptı. Ayrıca temizlik sırasında güzel sohbetler yapabildi. Ciddi ve sıkıcı bir diş hekimi seansında olduğunuzu hissetmiyorsunuz. Hoş bir deneyimdi.

Ebru Kızıl Çakır

Güler yüzlü insanlarin olduğu yer 🙂 Engin bey de işini seven şevkle yapan ender insanlardan biri ????

Meryem Zabun

Muhteşem gülüşlerimin mimarı hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri size dişlerimi emanet etmem güler yüzlü ekibi ile muhteşem bir doktor harikasınız ❤️

Niso Defcioğlu

Engin Bey eşine az rastlanır bir hekim ve Türkiye standartlarının çok ötesinde bir klinikle hayatımıza girdi. Ailece son 8 yıldır kesintisiz tedavilerimize burada devam ediyoruz. Kesinlike tavsiye ediyorum. Bizzat gelip gördüğünüzde hak vereceksiniz.

Murat

Beyazlatma için gittim …
Ilk defa geldim ve Engin hocam ve ekibi gerçekten muhteşem tüm titizlikle calisiyorlar temizlik olağanüstü cok temiz bu kovid aylarinda gerçekten boyle bir klinik bulmak cok zor ve güvenmek ayri bir mesele iyiki gelmişim iyiki güvenmişim ????????????
Hepinize çok teşekkür ediyorum.
Belçika’dan saygilar sevgiler

Yasemin Aslan Bakiri

Dünyada tek güvenebildiğim diş hekimi diyebilirim.
Ekibi çok tecrübeli, kliniği inanılmaz hijyenik .
Kendinizi çok iyi hissetmenize neden olan bir ortam.
Engin beyin yaklaşımı ve işine çok hakim olması benim buraya hiç tereddüt etmeden gelmemi sağladı.

Çiğdem Zabun

Güvendiğim ve dişlerimi hiç şüphe etmeden emanet ettiğim tek diş doktorum.. herkese gönül rahatligiyla onerdigim doktorum donanımı tecrübesi ve pratik fikirleriyle her zaman tek diş doktorum olarak kalacak. Ayrıca küçük kızım hiç korkmadan eğlenerek gittiği yer.. güler yüzlü yardımcıları içinde çok teşekkür ederim ☺️

Sohbeti aç
İletişime geçin.
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?