1. Ana Sayfa
  2. /
  3. İstanbul’da Diş Tedavisi

İstanbul’da Diş Tedavisi

Türkiye’de, tarih ile modern yaşamın birleştiği şehir İstanbul’da benzersiz bir gülüş deneyimine hazır mısınız?

türkiyede diş tedavisi

İstanbul’da diş tatiline hazır mısınız?

Türkiye son yıllarda tüm dünya insanları tarafından başta sağlık alanında bir cazibe merkezi haline geldi. Bunda ülkenin iyi eğitimli hekimleri ve sağlık kadrosuna sahip olmasının yanı sıra sağlık teknolojilerinde de oldukça büyük yatırımlarda bulunmasının etkisi büyük. Ülkenin kültürel ve tarihi zenginlikleri ise bölgeye sağlık amacıyla gelen binlerce turist, tedavisi boyunca vakit buldukça tarihi alanları, modern yapıları, Asya ve Avrupa kıtalarını ayıran İstanbul Boğazı’nı ve iki kıtayı birleştiren köprüleri, boğaz kenarında ya da şehrin içinde bulunan Türk ve dünya lezzetlerini keşfetmeye çıkabiliyor.

Bu nedenle sıklıkla “Türkiye’de diş tedavisi”, “İstanbul’da diş tedavisi”, “İstanbul’da en iyi diş kliniği”gibi sorular sorulmaktadır. Diş hekimi Engin Aksoy bu noktada dünyanın dört bir yanından gelen hastalarına benzersiz bir gülüş deneyimi yaşatıyor.

İstanbul’da en iyi diş kliniği

Engin Aksoy klinik olarak seçkin Alman ekipmanları, konforlu bekleme ve tedavi alanları, son teknoloji tedavi cihazları, dijital ölçüm cihazları, kendi bünyesinde bulunan görüntüleme imkanları ve diş laboratuvarının yanı sıra uluslararası deneyime sahip ekibi ile istanbul’da en iyi diş kliniğini arayanlar için önemli bir tercih olmaktadır.

engin aksoy
Dt. Engin Aksoy

Dt. Engin Aksoy Almanya’da doğup eğitim hayatını Almanya’da tamamlamıştır. Dt. Aksoy, Almanya’nın en prestijli okullarından biri olan Universitat Ulm’de Diş Hekimliği Bölümü’nü başarıyla tamamlamıştır. Engin Aksoy, oral implantoloji üzerine uzmanlığını Steinbeis University’de almıştır. Dt. Aksoy, doktorasını yine mezun olduğu üniversite olan Universitat Ulm’de tamamlamıştır. Mesleğinin 10 yılını Almanya’da geçiren Dt. Engin Aksoy, 2012 yılında doğduğu ülke Türkiye’ye dönerek Alman kalitesini İstanbul’a taşımış ve kendi muayenehanesini kurmuştur.

can çolpan
Diş Hekimi Can Çolpan

2021 yılından itibaren Diş Hekimi Can Çolpan’ı bünyesine katan Engin Aksoy, Türkiye’de uluslararası eğitim ve deneyimi hastalarıyla buluşturarak hem yerel hem de dünyanın pek çok noktasından gelen hastalarını sağlıkla, yüksek estetik anlayışıyla gülümsetmeye devam etmektedir.

Klinikte yer alan tüm tıbbi ve girişimsel ekipmanlar Almanya’nın seçkin markalarından temin edilmektedir.

İstanbul’da Almanca, İngilizce ve İspanyolca konuşabileceğiniz diş kliniği

Yurtdışından gelerek Türkiye’de, İstanbul’da diş tedavisi yaptırmak isteyen hastalarımızın aklındaki soru işaretlerinden biri de kendi dillerini konuşabilecekleri konusu olmaktadır. Engin Aksoy Klinik olarak kliniğimiz bünyesinde Türkçe’nin yanı sıra anadili düzeyinde Almanca, İngilizce ve İspanyolca konuşabilmekteyiz. Özellikle Avrupa’dan gelen yüzlerce hastamız ile kendi dillerinde iletişim kurmaktayız. İletişimi kendi dillerinde sürdürebilmemiz hastalarımızın beklentilerini daha iyi anlamamıza yardımcı olmaktadır. Hastalarımız kendilerini bu şekilde daha rahat hissetmektedirler.

İstanbul’da Hollywood Gülüş Tasarımı

Diş eksikliği, zaman içinde dişlerin renginde ortaya çıkan renk değişimi, genetik sebeplerle ya da kazalar gibi sonradan ortaya çıkan nedenlerle dişlerdeki meydana gelen şekil bozulması kişilerin günlük yaşamda yemek yemesini, konuşmasını etkilemektedir. Gün içinde pek çok kez sosyal ortamlara girdiğimizi düşündüğümüzde konuşurken, gülerken görünen ağız ve diş yapımızdaki olumsuzluklar kendimizi kötü hissettirebilmektedir. Hollywood gülüş tasarımı bu noktada estetik diş hekimliği alanımızda kişilere yardımcı olmaktadır.

İstanbul’da Hollywood gülüş tasarımı kapsamında hedefimiz kişilerin önce sağlıklı bir ağız ve diş yapısına, ardından estetik, doğal ve kusursuz bir görünüme kavuşmalarıdır. Hollywood gülüş tasarımı kapsamında pek çok tedaviyi bir arada sunabilmekteyiz. Burada önemli olan sizin ihtiyaç duyduğunuz tedavileri doğru seçmek, doğru planlamak ve doğru zamanlamaktadır. Bunun yanı sıra hedefimiz dişlerinize mümkün olan en az şekilde müdahale etmektir.

  • Hollywood gülüş tasarımı planlamalarımız kapsamında öncelikle sizi muayeneye almaktayız. Muayene sırasında ağız ve diş yapınızı fiziksel olarak gözlemliyoruz, çene röntgeninizi çekiyoruz.
  • Ön görüşme sırasında ilk planlamalarımızı sizinle paylaşıyoruz ve sizin görüşünüzü alıyoruz. Bu noktada estetik ve doğal görünüm ne kadar önemliyse kişinin arzu ettiği gülüşe kavuşması da bir o kadar önemli olmaktadır.
  • Hollywood gülüş tasarımı kişinin ihtiyacı olan tüm tedavilerin bir arada sunulması ve planlanmasıdır. Bazı kişiler için yalnızca diş beyazlatma yeterli olabilirken, bazı hastalar için implant, lamina-zirkonyum porselen kaplama ya da kaplamalar, diş eti estetiği, kanal tedavisi, diş çürüğü tedavisi de gerekli olmaktadır. Burada önemli olan nokta Hollywood gülüş tasarımı yapacak ekibin tecrübesi, doğru planlaması ve doğru ölçümlemesidir. Bu adımlardan biri yanlış atıldığında ya da yanlış zamanlandığında tüm gülüş tasarımı planlaması hatalı olabilecektir.

İstanbul’da diş tedavisi

Türkiye’nin en önemli şehirlerinden İstanbul her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin dikkatini çekmektedir. Son dönemlerde kişilerin ihtiyacı İstanbul’da tatilini yaptığı sırada ihtiyacı olan estetik işlemlerini de tamamlayabilmektir. Bu kapsamda Hollywood gülüş tasarımı başta olmak üzere kişilere ihtiyaç duyulan diş tedavisi hizmetlerini kendi bünyemizde bulunan görüntüleme cihazları ve diş laboratuvarı sayesinde mümkün olan en kısa sürede sunmaktayız.

İstanbul’da diş tedavisi yaptırmak istiyorsanız öncelikle bize

  • +90 212 232 00 85 numaralı telefondan ya da
  • +90 543 881 22 20 numaralı whatsapp hattından ya da
  • info@enginaksoy.com mail adresinden ulaşın.

Ardından İstanbul’da olmak istediğiniz tarihleri, İstanbul’da ne kadar süre kalabileceğinizi ve hangi diş hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtin. Dilerseniz bu noktada online ön değerlendirme yapabiliriz. Elinizde bulunan önceden çekilmiş çene röntgeniniz bize yol gösterebilir.

Planlamamızın son aşaması uçuş planınız ve konaklamanız olacaktır.

Görüşmelerimiz neticesinde uçak biletlerinizi organize ediyoruz. Konaklamanızı ise kliniğimize yürüme mesafesinde ve aynı zamanda şehrin merkezinde yer alan seçkin oteller dahilinde rezerve edebiliyoruz.

Uçuş günü geldiğinde ise sizi İstanbul Havalimanı’ndan ya da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan VIP transfer hizmetimizle alıyor, kliniğimizde ağırlamaya başlıyoruz.

İstanbul’da konaklayacağınız tarih aralığında biz diş tedavinizi yapıyoruz, siz ise kalan vakitlerde İstanbul’un tadını çıkarıyorsunuz.

 

Sohbeti aç
İletişime geçin.
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?